• Piotr Piskorski to człowiek, który przekonał mnie do przeprowadzki z tętniącego życiem Ursynowa na
  wieś…I choć wcześniej wydawało mi się to niemożliwe to właśnie na wsi- w Lesznowoli znalazłam
  swoje miejsce na ziemi. Cudowna okolica, fantastyczni ludzie tworzą jedyny i niepowtarzalny klimat.
  Nie mamy zastrzeżeń odnośnie stanu technicznego domu oraz prowadzenia wszelkich niezbędnych
  transakcji. Doświadczenie i profesjonalizm a przy tym życzliwość i uśmiech – to cechy naszego
  dewelopera.

  Cudowna okolica, fantastyczni ludzie tworzą jedyny i niepowtarzalny klimat.
 • Przyjazna i urokliwa okolica

  Nasz dom kupiliśmy od Supreme Houses 9 lat temu. Bardzo podobał nam się projekt oraz przyjazna i urokliwa okolica. Przeprowadziliśmy się z centrum Warszawy. Dom okazał się bardzo dobrą inwestycją. Został solidnie wykonany i przez minione lata służył nam niezawodnie. Zamieszkując przy ulicy Zajączka zyskaliśmy wspaniałych sąsiadów, na co dzień doświadczamy tu życzliwości i przyjaźni. Wspólnie jeździmy na rowerach po lesie, razem korzystamy z pobliskiego kompleksu sportowego przy ulicy Szkolnej lub świętujemy wyjątkowe rodzinne wydarzenia, niekiedy spontanicznie na osiedlowej ulicy. Kilka alternatywnych dróg dojazdu do Warszawy pozwala nam ominąć korki i dojechać do pracy w 20 minut. Popołudniami oraz w weekendy korzystamy ze sportowych i kulturalnych propozycji od lat sponsorowanych przez Gminę Lesznowola – koncertów, pokazów bajek, spotkań plenerowych, rajdów, boisk sportowych dostępnych dla mieszkańców lub lodowiska udostępnianego zimą.

  Jeżeli planują Państwo zostać naszymi sąsiadami, chętnie podzielimy się z Państwem naszymi pozostałymi wrażeniami (d@riusz.net).

  Dariusz
 • Doskonała jakość budynku

  Przed 7 laty, gdy podjęliśmy decyzję o zmianie lokum, szukaliśmy w centrum większego mieszkania. Bardzo szybko okazało się, że w tej samej cenie, możemy mieć znacznie większy metraż poza Warszawą. Zaczęliśmy oglądać bliźniaki, ale to nie było to i dopiero gdy trafiliśmy na dom wolnostojący z piękną zadbaną działką blisko lasu,  przy ulicy Zajączka w Lesznowoli okazało się, że to jest TO. A cena – jak za mieszkanie w centrum !!!

  Plusy, które ostatecznie nas przekonały do zakupu domu od SUPREME HOUSES to:

  SOLIDNOŚĆ WYKONANIA  (deweloper mieszka na tym samym osiedlu – jego Klienci są przyszłymi sąsiadami, reklamacje nie byłyby mile widziane)
  na żadnej innej oglądanej inwestycji w cenie nie otrzymywaliśmy tak wiele w ramach ZAGOSPODAROWANIA TERENU WOKÓŁ DOMU – alejki z kostki brukowej, trawa, nasadzenia dużych roślin, oświetlenie, nawodnienie,  solidne i estetyczne ogrodzenie, ba nawet taras!
  bliskość SZKOŁY, która w okolicy ma najlepszą opinię
  niby wieś, ale infrastruktura pełna- sklepy, poczta, usługi, urzędy
  LAS, ścieżki rowerowe, pobliskie stadniny koni

  Gdy decydowaliśmy się na zakup, nie było jeszcze okolicznych węzłów drogowych, ale teraz wiemy, że ogromnym plusem, jest również

  LOKALIZACJA !!!!  ( dzięki dojazdowi przez Magdalenkę do trasy szybkiego ruchu w centrum jesteśmy szybciej niż nie jeden mieszkaniec Ursynowa)
  nie wiedzieliśmy też, ŻE BĘDZIE NAM SIĘ TU TAK ŚWIETNIE MIESZKAĆ w miłej sąsiedzkiej atmosferze

  Polecamy domy SUPREME HOUSES – są najładniejsze w okolicy, solidnie wykonane i w genialnym miejscu!

  Marcin Koszyk
 • Poszukiwania odpowiedniego dla nas domu zajęły nam około 2 lat. Braliśmy pod uwagę różne lokalizacje w okolicach Warszawy, jednakże większość domów które oglądaliśmy miały dla nas wady typu: słaba lokalizacja, brak niektórych mediów, brak utwardzonej drogi dojazdowej, wszędzie błoto, chwasty itp.
  Kolejnym problemem okazały się umowy deweloperskie – które nie dawały pełnego bezpieczeństwa transakcji. Deweloperzy nie zgadzają się na zmianę zapisów umowy, które zabezpieczają jedynie interesy Sprzedającego.
  Ciężko znaleźć wymarzony dom….
  W roku 2017 roku zapoznaliśmy się z ofertą firmy Supreme Houses.
  Zakup daje 100% bezpieczeństwa, jasna umowa, rzeczowa współpraca, proste rozliczenia.
  Budowa:
  Mieliśmy wpływ na zmianę aranżacji pomieszczeń, zmianę standardu wykończenia, dodatkowe instalacje, dodatkowe wyposażenie – dobra współpraca z wykonawcami, którzy są elastyczni i dają możliwości przebudowy i wyposażenia – dobra komunikacja.
  Zarówno jakość materiałów jak i kompetencje ekipy budowlanej, czy inspektorów nadzoru oceniamy bardzo wysoko.
  Nie obyło się oczywiście bez problemów, bo budowa nieco się opóźniła i odbiór domu nastąpił w innym niż planowanym terminie – jak to na budowie – należy uzbroić się w cierpliwość i się nie stresować.
  Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Supreme Houses.
  Polecamy zakup domu w firmie P. Piotra oraz zapraszamy do stania się częścią małej społeczności, gdzie mieszkają fantastyczni ludzie otwarci na nowe znajomości i gdzie panuje wspaniała sąsiedzka atmosfera.
  Cieszymy się, że zostaliśmy mieszkańcami ulicy Wiewiórki.
  Anna i Piotr Rusa

  Anna i Piotr Rusa
 • PERFETTAMENTE

  Filppo Rossi
 • Bezpieczna i spokojna okolica

  Zamieszkaliśmy w Lesznowoli przy ul.  Zajączka prawie 5 lat temu. Śmiało możemy przyznać, że to była jedna z trafniejszych decyzji w naszym życiu. Podjęcie jej zajęło nam…całe 5 min. Urzekło nas zarówno ładne osiedle, jak i same domy, kameralna, bezpieczna i spokojna okolica, bliskość lasu, szkoła podstawowa oraz gimnazjum „tuż za rogiem” oraz lokalizacja (aktualnie do centrum Warszawy – tylko 20 min). No i przede wszystkim fantastyczni sąsiedzi! Tworzymy jakby taką naszą lesznowolską społeczność. Dzieci bawią się razem, nieważne na czyjej posesji (wszystkie stoją otworem) a każdy z nas jest dla nich wujkiem i ciocią:)

   

  Jakub Bednarczyk
 • Dobra relacja jakości do ceny

  Spójna architektura domów budowanych przez dewelopera oraz dobra relacja jakości do ceny domów. Polecam!

   

  Joanna Królikowska
 • Fantastyczne okolica

  Fantastyczne okolica, mili i życzliwi sąsiedzi, las na wyciągnięcie ręki, a z drugiej strony bardzo szybki dojazd do centrów handlowych i arterii komunikacyjnych – trudno znaleźć lepsze miejsce na dom.

   

  Krzysztof Piaseczny
 • Bliska odległość do szkoły i przedszkola

  Osiedle jest bezpieczne, co jest dla nas niezwykle istotne. Dodatkowym udogodnieniem jest bliska odległość do szkoły i przedszkola – nie mamy już problemów z żoną, kto i o której odwozi dzieci:)

   

  Jacek Maj
 • Lokalizacja i sąsiedzkie relacje

  Mieszkając na Ursynowie nie znałem żadnego sąsiada z klatki schodowej, czy nawet z piętra. Na tym osiedlu możesz liczyć na sąsiada, jak trzeba odbierze dziecko z przedszkola, albo podleje ogródek w czasie Twoich wakacji. Sąsiedzkie imprezy na ulicy to już tradycja. Jeżeli chcesz , aby Twoje dziecko nie miało czasu na TV & Internet , bo cały dzień spędza bezpiecznie na dworze z kolegami z sąsiedztwa to znalazłeś właściwy adres.

  Jeżeli chodzi o jakość… to chyba jest ok. bo właśnie mija 5 lat od zamieszkania, a ja nawet nie miałem okazji zgłosić żadnej reklamacji:)

   

  Waldemar Kletkiewicz
 • Nasze miejsce do życia!

  Bardzo dobra lokalizacja i szybki dojazd do Warszawy. Projekt i wykonanie bez zastrzeżeń, wszystko terminowo i w bardzo dobrym standardzie. Cisza, las, kameralność osiedla i jednocześnie wspaniała, zadbana okolica oferująca wiele form wypoczynku i rekreacji. Uwielbiamy to miejsce!

  Robert Kucharski
 • Estetyka, jakość i spokój ducha…

  To był strzał w dziesiątkę. Fachowa porada, doradztwo, profesjonalizm i terminowość – w tych słowach mogę określić firmę p. Piotra Piskorskiego. Kupując gotowy dom nie spodziewaliśmy się tak indywidualnego podejścia do klienta:) a standard i materiały wyróżniają nasz dom spośród wielu projektów. Dziś gdy już tu mieszkamy w naszym domu wiemy, że było warto! Dodatkowo sąsiedzi, okolica i bliskość przyrody czynią to miejsce naszą oazą.

  Ania Kosek
 • Świetna lokalizacja i wysoki standard

  Długo szukaliśmy wymarzonego domu w okolicy Warszawy. Przy każdej oglądanej  wcześniej nieruchomości coś zawsze było „nie tak”. Dopiero dom w Lesznowoli spełnił praktycznie wszystkie nasze oczekiwania. Okolica jest atrakcyjna, projekt – estetyczny, rozkład pomieszczeń – dokładnie taki, jak chcieliśmy. Dodatkowe rzeczy, jak położenie trawy, drogi osiedlowe czy system automatycznego podlewania sprawiły, że jedyne pytanie, jakie sobie zadaliśmy, brzmiało „który dom wybieramy” 🙂 I w dodatku okazało się, że z Lesznowoli krócej jedziemy do pracy niż z Warszawy!
  Spójny i konsekwentnie realizowany pomysł dewelopera na stworzenie całego osiedla domów jednorodzinnych to strzał w dziesiątkę.

  Milena i Sebastian
 • Uwielbiamy spokój, przyrodę i aktywny wypoczynek

  Przeprowadziliśmy się z Mokotowa dokąd już nie chcemy wracać. Znaleźliśmy tu wszystko co nam było potrzebne. Dzieci uwielbiają nasz nowy dom a my jesteśmy szczęśliwi.

  Marcin Zachwieja
 • Wygodny dom dla rodziny

  Mieszkamy w Lesznowoli od 7 lat i przeprowadziliśmy się z Józefosławia, do tej pory nie mieliśmy problemu ze stanem technicznym domu.  Zadbana i miła dla oka zabudowa i sympatyczni sąsiedzi ,to wszystko czego było nam trzeba.  Okolica wolna jest od jakichkolwiek uciążliwych dla otoczenia obiektów i co więcej, inwestycje tego typu nie są planowane również w przyszłości co było dla nas bardzo istotne. Bardzo przyjazne miejsce do życia i świetnie skomunikowana z Warszawą lokalizacja.

  Dominik Wąsiński
 • Lokalizacja i solidny deweloper

  Pozytywnymi elementami naszej inwestycji są: bardzo dobra lokalizacja (blisko las, pola; nie najgorsze skomunikowanie z Piasecznem i warszawską Ochotą); deweloper (sąsiad z naszej ulicy), który nie zapomina o klientach po transakcji kupna; dobra lokalna infrastruktura inwestycji (ulice, chodniki); poczucie bezpieczeństwa.

  MZL, Lawendowa 9
 • Wysoki standard wykonania, świetna okolica i przyjaźni sąsiedzi

  4 lata temu kupiłam dom na ul. Lawendowej w Lesznowoli. Domy są solidnie wykonane z dobrej jakości materiałów, teren ładnie zagospodarowany, całe osiedle jest spójne architektonicznie,  czyste i zadbane.

  Do tego Supreme Houses buduje domy tuż pod lasem. Dzięki temu na osiedlu mamy unikalne połączenie otwartych, jasnych przestrzeni z dziką naturą leśną. Wielokrotnie spotykamy na porannych spacerach sarny, zające, lisy czy myszołowy. To wszystko przy jednoczesnej bliskości szkoły, przedszkoli, żłobka, stadnin koni, sklepów, apteki i przychodni a także przyjaznych sąsiadów – składa się na doskonałą okolicę do zamieszkania.

  Serdecznie polecam domy od Piotra Piskorskiego z Supreme Houses.

  Adrianna Piechocka-Gniady

  Adrianna Piechocka-Gniady

Domy to nasza pasja

 
 

Budujemy domy w Lesznowoli już od 10 lat. Dbamy o to, aby budynki powstawały z najlepszej jakości materiałów, w ściśle określonym terminie i spełniały wszystkie założenia projektu. Profesjonalne ekipy budowlane są gwarantem dobrze wykonanej pracy i pozwalają nam mieć pewność, że oddajemy w ręce właścicieli bezpieczne i w pełni funkcjonalne domy.
 
Skupiamy się na budowaniu w jednej lokalizacji, a powstające każdego roku inwestycje są wizytówką naszej marki. Realizujemy tylko projekty domów jednorodzinnych, dzięki czemu jesteśmy wyspecjalizowani w tworzeniu tego rodzaju obiektów. Każdy kolejny oddany do użytku dom daje satysfakcję z tego co robimy, a zadowolony Klient jest dla nas motywacją do budowania posesji w Lesznowoli.

Nasze wartości

Doświadczenie

Jesteśmy firmą, która zbudowała już ponad 50 domów jednorodzinnych w Lesznowoli. Od lat współpracujemy z biurami architektonicznymi, jak również z profesjonalnymi ekipami budowlanymi stawiającymi nasze inwestycje od podstaw. Zbierane przez lata doświadczenie oraz znajomość rynku sprawia, że możemy dziś mówić o sobie jako o ekspertach w tej dziedzinie.

Najlepsze praktyki

Dbamy o naszych Klientów na każdym etapie współpracy. Proponujemy przejrzyste umowy i jasne warunki dotyczące inwestycji. Gwarantujemy przyjazny kontakt i najlepszą obsługę. Z Klientami kontaktuje się bezpośrednio właściciel Supreme Houses, Piotr Piskorski, który jest mieszkańcem Lesznowoli.

Terminowość

Planując kolejne inwestycje zawsze realnie podchodzimy do terminów realizacji. W zależności od zakresu niezbędnych prac ściśle określamy czas, jakiego wymaga budowa. Dzięki temu dajemy gwarancję dotrzymania okresu, po którym Klient może wprowadzić się do swojego domu.

Standardy inwestycji

Otoczenie

Realizując inwestycje kompleksowo dostarczamy Klientowi nie tylko ukończony dom, ale też pełną infrastrukturę wokół niego w postaci nowych dróg dojazdowych do posesji. Każdy dom posiada także zagospodarowany ogród z instalacją podlewania ogrodowego, w którym są m.in. zasadzone kilkuletnie drzewa. Posesje są również ogrodzone.

Infrastruktura

Do naszych inwestycji doprowadzone są wszystkie media i kompleksowa infrastruktura techniczna. Każdy dom budowany przez Supreme Houses ma podłączenie do kanalizacji miejskiej oraz gazu ziemnego. Wszystkie media są dostarczane w ramach realizacji inwestycji.

Domy pod klucz

Naszym Klientom oferujemy usługę wykończenia domów „pod klucz”. Po ustaleniu kosztów oraz z konkretnym projektem dokonujemy prac wykończeniowych i aranżacyjnych. Gwarantujemy sprawdzony zespół oraz wykonawców, zaś z naszej strony oferujemy bezpłatny nadzór nad prowadzonymi pracami.

Etapy budowy

Koncepcja zagospodarowania przestrzeni

Wybór i akceptacja projektów architektonicznych

Kompleksowy proces budowy obiektu

Wykończenie stanu deweloperskiego

Zagospodarowanie przestrzeni wokół domu

Poradnik kupującego

Poradnik kupującego