O deweloperze

Założycielem Supreme Houses jest mgr inż. Piotr Piskorski – mieszkaniec osiedla w Lesznowoli, który od dziesięciu lat buduje domy w myśl zasady, że tylko inwestycje dobrej jakości gwarantują zadowolenie mieszkańców. Jako pasjonat budownictwa i człowiek, który ceni sobie poczucie bezpieczeństwa w swoim otoczeniu, postanowił dostarczać przyszłym i obecnym mieszkańcom Lesznowoli domy o sprawdzonych konstrukcjach, kompleksowym wyposażeniu technicznym i z pełną infrastrukturą dróg dojazdowych. W ten sposób, przez dekadę działalności Piotra Piskorskiego powstało w Lesznowoli osiedle z ponad pięćdziesięcioma inwestycjami. W planach dewelopera jest budowanie kolejnych domów, a część z nowych inwestycji już teraz można oglądać w Lesznowoli. Zalety osiedla oraz całej miejscowości prezentuje przyszłym mieszkańcom sam Piotr Piskorski.

W ramach budowy wolnostojących domów jednorodzinnych przez Supreme Houses powstają inwestycje, które są nadzorowane przez dewelopera od momentu kupna działki, wyboru projektu i doprowadzenia wszelkich mediów, po przywitanie mieszkańców w budynku w pełni wyposażonym w infrastrukturę techniczną, w tym kanalizację miejską. Deweloper daje gwarancję na wysoką jakość materiałów budowlanych i zapewnia serwis pogwarancyjny.

Wraz z powstającymi domami budowanymi przez Supreme Houses na osiedlu w Lesznowoli pojawiają się nowe drogi dojazdowe. Piotr Piskorski w ramach powstających inwestycji dba o wytycznie ulic prowadzących do każdej posesji. Dlatego też, mieszkańcy wprowadzający się do domu docierają do niego zupełnie nową drogą otoczoną z dwóch stron przestronnymi chodnikami. Zapewnia to wygodę, ale też bezpieczeństwo osób poruszających się po osiedlu.

Deweloper posiada szeroką ofertę w zakresie prac wykończeniowych. Przyszli mieszkańcy mogą już po kilku miesiącach od podpisania umowy wprowadzić się do domu, który nie będzie wymagał żadnych dodatkowych nakładów pracy.

Już od ponad 10 lat budujemy domy jednorodzinne w Lesznowoli

We współpracy z doświadczonymi biurami architektonicznymi zrealizowaliśmy ponad 250 projektów domów